Nejbližší akce

Sinead O´Connor Sinéad O'Connor
special guest Petr Kolář

3.7.2010 od 20,00 hod.
Státní zámek Sychrov – open air

Po úspěšném koncertu Blackomres´Night v roce 2009 přiváží ŠIMMI AG na státní zámek Sychrov další lahůdku v podobě koncertu vynikající irské zpěvačky Sinéad o´Connor.

Sinéad O’Connor se prosadila hned svým syrovým debutovým albem The Lion And The Cobra (1987). Ukázala, že se dokáže suverénně pohybovat v žánrovém rozpětí mezi punkem, hip hopem a irskou tradiční hudbou.

Hit Nothing Compares 2 U znal na přelomu 80. a 90. let snad každý fanda pop-music stejně jako album I Do Not Want What I Haven’t Got (1990).

Sinéad dorazí do ČR o den dříve a stráví na zámku Sychrov dva dny, kde bude také ubytována v sousedním zámeckém hotelu.

Koncert se uskuteční v zámecké zahradě s dominantní osvícenou kulisou zámku Sychrov. Speciálním hostem tohoto koncertu je zpěvák Petr Kolář. Diváci se mohou těšit na skvělou atmosféru akustických verzi písniček, ve kterých neuvěřitelně vyniká Petrův rockově-romantický hlas, který v České republice nemá obdoby.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Eventim. Na tuto akci si můžete vytisknout elektronické vstupenky TICKETDIRECT doma! Částečně k sezení. Omezená kapacita !!!!! Jednotná cena 700,- CZK

www.eventim.cz
www.sinead-oconnor.com
www.petrkolar.cz

Partneři

Párty stany
Home Credit Arena Kds Kudyznudy.cz - tipy na výlet Kudyznudy.cz - tipy na výlet